MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.
Zespół The Vaccines prezentuje utwór „Sometimes, I Swear”,singiel z nadchodzącego albumu „Pick-Up Full of Pink Carnations”, który ukaże się 12 stycznia.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Big Thief dorzucają "drugą stronę" singla "Vampire Empire", który w formie 7 calowej płytki ukaże się 20 października.
Perkusiści legendarnych zespołów, ceniony producent i znakomici goście. W listopadzie ukaże się album "Los Angeles", a na przystawkę kawałek z udziałem wokalisty Primal Scream.
Duet The Kills ogłosił swój szósty album studyjny zatytułowany "God Games", który będzie dostępny od 27 października i wydany nakładem Domino. Oto najnowszy singiel pilotujący wydawnictwo.
Nowy album Sufjana Stevensa, zatytułowany "Javelin", ukaże się 06.10. Płytę pilotuje singiel "So You Are Tried".
The Kills, czyli Alison Mosshart i Jamie Hince wydali swoją pierwszą nowo nagraną muzykę od prawie siedmiu lat. Duet opublikował dwa single - "New York" i "LA Hex" wraz z teledyskami, które wyreżyserował Andrew Theodore Balasia.
Kip Berman, lider The Pains of Being Pure at Heart, jako The Natvral zapowiada piosenką "Summer Of Hell" płytę "Summer Of No Light". Album ukaże się 01.09.
Squirrel Flower czyli Ella Williams prezentuje dwie piosenki z zapowiadanej na 13.10 płyty "Tomorrow's Fire". Inspiracją była wizyta w Parku Narodowym Indiana Dunes nad jeziorem Michigan.
Big Thief przypominają o sobie singlem, który fizycznie ukaże się 20.10. Nagrania zarejestrowano w Hiszpanii podczas ostatniej trasy koncertowej.
Vera Sola czyli Danielle Aykroyd, córka jednego z braci Blues, Dana Aykroyda, pisze świetne piosenki w starym stylu. "Desire Path" doprowadzi Was do łez.
Super trio: Yorke, Greenwood, Skinner czyli The Smile powraca z nowym nagraniem. Muzykom towarzyszy London Contemporary Orchestra pod dyrekcją Hugh Brunta.
Sen Morimoto i jego paragraf 22. Artysta z Chicago, prezentuje kolejny po “If The Answer Isn’t Love” singiel, zapowiadający nowy album. Posłuchajcie "Diagnosis".
Drugi singiel, zapowiadający najnowszy album zespołu Blonde Redhead, nosi tytuł "Melody Experiment". Płyta "Sit Down For Diner" ukaże się 29.09.
I to by było na tyle