MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

NewTony

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.
Zespół The Vaccines prezentuje utwór „Sometimes, I Swear”,singiel z nadchodzącego albumu „Pick-Up Full of Pink Carnations”, który ukaże się 12 stycznia.
Big Thief dorzucają "drugą stronę" singla "Vampire Empire", który w formie 7 calowej płytki ukaże się 20 października.
Perkusiści legendarnych zespołów, ceniony producent i znakomici goście. W listopadzie ukaże się album "Los Angeles", a na przystawkę kawałek z udziałem wokalisty Primal Scream.
Czy The Rolling Stones mają wciąż prawo nagrywać płyty? Czy wolno im tworzyć muzykę, która nie zachwyca? Czy oni w ogóle jeszcze istnieją? Poczekajmy do października na cały album 😉
Duet The Kills ogłosił swój szósty album studyjny zatytułowany "God Games", który będzie dostępny od 27 października i wydany nakładem Domino. Oto najnowszy singiel pilotujący wydawnictwo.
Nie wierzy w talent i w istnienie czasu, dlatego postanowił zakończyć historię muzyki poprzez wydanie EPki EVERYBODYSHELL.
Nowy album Sufjana Stevensa, zatytułowany "Javelin", ukaże się 06.10. Płytę pilotuje singiel "So You Are Tried".
The Kills, czyli Alison Mosshart i Jamie Hince wydali swoją pierwszą nowo nagraną muzykę od prawie siedmiu lat. Duet opublikował dwa single - "New York" i "LA Hex" wraz z teledyskami, które wyreżyserował Andrew Theodore Balasia.