MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

NewTony

Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.
Bracia D'Addario prezentują kolejną piosenkę z płyty, która ukaże się 03.05. Wśród uczestników nagrań m.in. Daryl Jones i Sean Ono Lennon.
Ride prezentuje "Monaco", najnowszy utwór z ich nadchodzącego siódmego studyjnego albumu „Interplay".
Kamasi Washington prezentuje nagranie ze swojej nowej płyty. Album "Fearless Movement" ukaże się 03.05.
Duet King Hannah przypomina o sobie piosenką ze specjalnym udziałem Sharon Van Etten. Nowa płyta Liverpoolczyków ukaże się 31.05.
Iwona Skv wraca do gry! Połowa elektronicznego duetu Rebeka wkracza na solową ścieżkę kariery, którą inauguruje singiel "Haiku".
Iron & Wine prezentuje "All in Good Time", z udziałem Fiony Apple. Utwór utrzymany w stylu klasycznych duetów, jak Dolly Parton i Kenny Rogers czy George Jones i Tammy Wynette.
Tytułowe nagranie i jednocześnie pierwsza odsłona nowej płyty Nicka Cave'a & The Bad Seeds. Premiera 30.08.
20.04. z okazji Record Store Day ukaże się płyta z piosenkami Lou Reeda w wykonaniu znakomitych artystów. Całość pilotuje klasyk z repertuaru The Velvet Underground w wykonaniu Keitha Richardsa.