MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Miejsca z dobrą muzyką

Elektryków, Gdansk, Poland, 80-863
Klub koncertowy Stocznia Gdańska hala 90B mieści się w w trzykondygnacyjnym obiekcie, objęty zakazem wyburzenia. Na pierwszym piętrze znajduje się Plenum - przestrzeń kreatywna, 3000 m2 otwartych na różne wydarzenia.
ul. Kilińskiego 3, Łódź
Się tu odbywają koncerty różne i dzieją się techniawy także.
11 listopada 22, Warszawa
Największy z klubów w praskim podwórku przy 11 listopada 22. Jedno z ważniejszych miejsc koncertowych Warszawy.
ul. Kamienna 12, Kraków
Miejsce pełne muzyki, koncertów, imprez i wydarzeń kulturalnych
Legionów 22, Łódź, Poland
MIEJSCE DLA LUDZI / klubokawiarnia / koncerty / galeria / ożywiamy Stare Polesie
ul. Piotrkowska 203/205, Łódź
Kino Charlie istnieje od blisko 30 lat przy Piotrkowskiej 203/205 w Łodzi i jest jednym z najważniejszych kin studyjnych w Polsce. Oprócz wydarzeń filmowych można tu także czasem usłyszeć muzykę na żywo!
ul. Skarżyńskiego 1, Kraków
Klub studentów Politechniki Krakowskiej. Koncerty, kabarety, stand-upy i inne wydarzenia.
Łódź
Miasto kultury, a nawet czterech kultur, festiwali muzycznych, filmowych, szkół artystycznych, sztuki awangardowej, działań undergroundowych, freaków, pasjonatów, szaleńców i lokalnych patriotów w trudzie i znoju wykuwających łódzką twarz kultury.
Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa
Pardon, To Tu to klub muzyczny, sklep płytowy i księgarnia. Zaprasza na koncerty spoza mainstreamu – od awangardy, free-jazzu, folku przez muzykę eksperymentalną, rock, singer-songwriter do afrobeatu i world music.
ul. Akademicka 50, Gliwice
Hala widowiskowo-sportowa, przeznaczona do dużych imprez o randze międzynarodowej, koncertów światowego formatu, a także mniejszych imprez rozrywkowych i rodzinnych.
ul. Fort Wola 22, Warszawa
Progresja to klub, który wyrósł z pasji, miłości do muzyki i przekonania, że koncert to coś więcej niż odsłuchanie popularnego kawałka w internecie.
ul. Piotrkowska 217, Łódź
Przestrzeń – przyjazne scenie undergroundowej miejsce w Łodzi na Piotrkowskiej 217 (w miejscu byłej klubokawiarni All Star). Odbywają się tu koncerty, imprezy DJ-skie. Można tu dobrze zjeść i napić się zacnego, kraftowego piwa.