MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Miejsca z dobrą muzyką

Klub muzyczny, w którym odbywają się koncerty artystów z całego świata, reprezentujących najróżniejsze gatunki muzyczne. Dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem gastronomicznym oraz przestronną salą bankietową.
Kino Charlie istnieje od blisko 30 lat przy Piotrkowskiej 203/205 w Łodzi i jest jednym z najważniejszych kin studyjnych w Polsce. Oprócz wydarzeń filmowych można tu także czasem usłyszeć muzykę na żywo!
Trzynastowieczny zamek zbudowany z inicjatywy Bolesława II Łysego i jego syna Bolka I. Dziś mieszczą się tu muzeum i galeria, a także odbywają się liczne imprezy kulturalne i edukacyjne.
Miasto kultury, a nawet czterech kultur, festiwali muzycznych, filmowych, szkół artystycznych, sztuki awangardowej, działań undergroundowych, freaków, pasjonatów, szaleńców i lokalnych patriotów w trudzie i znoju wykuwających łódzką twarz kultury.
Pardon, To Tu to klub muzyczny, sklep płytowy i księgarnia. Zaprasza na koncerty spoza mainstreamu – od awangardy, free-jazzu, folku przez muzykę eksperymentalną, rock, singer-songwriter do afrobeatu i world music.
Progresja to klub, który wyrósł z pasji, miłości do muzyki i przekonania, że koncert to coś więcej niż odsłuchanie popularnego kawałka w internecie.
Klub koncertowy Stocznia Gdańska hala 90B mieści się w w trzykondygnacyjnym obiekcie, objęty zakazem wyburzenia. Na pierwszym piętrze znajduje się Plenum - przestrzeń kreatywna, 3000 m2 otwartych na różne wydarzenia.
Sztandarowe miejsce na imprezowej mapie Krakowa. Bogaty program najróżniejszych wydarzeń, wśród nich znajdziecie interesujące koncerty.
Największy z klubów w praskim podwórku przy 11 listopada 22. Jedno z ważniejszych miejsc koncertowych Warszawy.
Przestrzeń – przyjazne scenie undergroundowej miejsce w Łodzi na Piotrkowskiej 217 (w miejscu byłej klubokawiarni All Star). Odbywają się tu koncerty, imprezy DJ-skie. Można tu dobrze zjeść i napić się zacnego, kraftowego piwa.
Wytwórnia to miejsce, które organizuje rocznie ponad sto wydarzeń z różnych dziedzin sztuki: koncertów, spektakli, wystaw, projekcji, spotkań z artystami. To również organizator eventów, imprez zamkniętych i bankietów.
Gmach Teatru Wielkiego w Łodzi oddany do użytku w 1964 to przykład klasycyzująco-socrealistycznej architektury lat 50. ubiegłego stulecia. Jest miejscem, gdzie oprócz przedstawień repertuarowych, odbywają się prestiżowe koncerty i festiwale.