MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

NewTony

Nowe Utwory

Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.
Bracia D'Addario prezentują kolejną piosenkę z płyty, która ukaże się 03.05. Wśród uczestników nagrań m.in. Daryl Jones i Sean Ono Lennon.
Ride prezentuje "Monaco", najnowszy utwór z ich nadchodzącego siódmego studyjnego albumu „Interplay".
Kamasi Washington prezentuje nagranie ze swojej nowej płyty. Album "Fearless Movement" ukaże się 03.05.
Duet King Hannah przypomina o sobie piosenką ze specjalnym udziałem Sharon Van Etten. Nowa płyta Liverpoolczyków ukaże się 31.05.
Iwona Skv wraca do gry! Połowa elektronicznego duetu Rebeka wkracza na solową ścieżkę kariery, którą inauguruje singiel "Haiku".
I to by było na tyle

Nowe Płyty

Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".
4 listopada 2002 roku, Wiltern Theatre w Los Angeles. Legendarny koncert z trasy "Licks" wreszcie wydany.
Drugi solowy album członkini Sonic Youth to zbiór mrocznych melorecytacji do dźwięków powolnego, postindustrialnego hip-hopu. Artystka z mocą daje wyraz niepokojom, jakie towarzyszą człowiekowi we wszechobecnym chaosie przemocy i dezinformacji.
I to by było na tyle