MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Ride

Monaco

15/03/2024

Wichita

1. Monaco

Ride prezentuje "Monaco", najnowszy utwór z ich nadchodzącego siódmego studyjnego albumu „Interplay".

Piosenka jest refleksją na temat tego, jak wszyscy jesteśmy rozbijani na kawałki, pod ciągłą presją finansową. To rodzaj wezwania do walki, póki jeszcze mamy siłę, by z tym walczyć. “Monaco” pozostało ironicznym tytułem, ponieważ piosenka jest całkowicie przeciwna szaleństwu nielicznych, którzy żyją w swoich sztucznych, bogatych bańkach w Monako”.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.