MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Iron & Wine feat. Fiona Apple

All In Good Time

06/03/2024

Sub Pop

1. All In Good Time

Iron & Wine prezentuje "All in Good Time", z udziałem Fiony Apple. Utwór utrzymany w stylu klasycznych duetów, jak Dolly Parton i Kenny Rogers czy George Jones i Tammy Wynette.

26 kwietnia Iron & Wine wyda siódmy długogrający album „Light Verse” nakładem Sub Pop. Dziesięcioutworowa kolekcja została wyprodukowana przez wokalistę i autora tekstów Sama Beama oraz zmiksowana przez Dave’a Waya w Waystation i Silent Zoo Studios w Los Angeles. „Light Verse” jest pierwszą długogrającą płyty Iron & Wine od ponad siedmiu lat i pojawia się po dwóch nominowanych do nagrody Grammy wydawnictwach, „Beast Epic” z 2017 r. i „Weed Garden EP” z 2018 r.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.