MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Youth Lagoon

The Sling

09/05/2023

Fat Possum

1. The Sling

Youth Lagoon prezentuje kolejny singiel z płyty, która ukaże się w czerwcu i zapowiada jesienną trasę w Europie.

Przejmująca ballada z płyty “Heaven Is A Junkyard”, która ukaże się 9 czerwca.

“Wiele osób prosiło mnie o opisanie „The Sling” — jak powstała piosenka, co oznacza? Za każdym razem, gdy zaczynam wyjaśniać, zaprzeczam sobie. Mogę powiedzieć, że to piosenka o czasie i o miłości. Napisałem ją pewnej nocy, kiedy poczułem się uwięziony. Następnego ranka byłem wolny” – mówi Trevor Powers czyli Youth Lagoon.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.