MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Youth Lagoon

Prizefighter

Fat Possum

1. Prizefighter

Ameryka, której nie zobaczycie w folderach biur podróży. Youth Lagoon zapowiada nowy album.

‘Heaven Is A Junkyard” to historie o braciach wyjeżdżających na wojnę, pijanych ojcach uczących się przytulać, zakochujących się matkach, sąsiadach kradnących pocztę, kowbojach biorących narkotyki, przyjaciołach opuszczających lekcje, o mnie płaczącym w wannie, psach łapiących króliki i dzieciach bawiących się w wysokiej trawie – mówi o swoim albumie Trevor Powers czyli Youth Novel. Płyta ukaże się 9 czerwca.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.