MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Yeah Yeah Yeahs

Fever To Tell

Interscope Records

1. Rich
2. Date with the Night
3. Man
4. Tick
5. Black Tongue
6. Pin
7. Cold Light
8. No No No
9. Maps
10. Y Control
11. Modern Romance

Minęło 20. lat od wydania debiutanckiego albumu Yeah Yeah Yeahs "Fever to Tell". Obejrzyj dokument "There is No Modern Romance".

“Fever to Tell” to jeden z najważniejszych albumów fali odrodzenia garażowego rocka początku bieżącego stulecia.

Z okazji rocznicy płyty, z której pochodzą utwory takie, jak “Maps” czy “Y Control” warto obejrzeć zaprezentowany właśnie przez zespół dokument “There is No Modern Romance”. Wyreżyserowany przez długoletniego współpracownika zespołu Petera Daughtersa film zawiera materiał nakręcony podczas trasy koncertowej zespołu w 2002 roku.

Album “Fever To Tell” został nagrany w składzie:

Brian Chase – perkusja
Karen O – głos
Nick Zinner – gitary, automat perkusyjny

Podoba Ci się album

Fever To Tell?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.