MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Xylouris White

The Forest in Me

Drag City Inc.

1. Second Sister
2. Latin White
3. Seeing the Everyday
4. Missing Heart
5. Tails of Time
6. Night Club
7. Forest in Me
8. Red Wine
9. Underworld
10. Witnessed by Angels
11. Memories and Souvenirs
12. Long Doll

Niepokojąca, akustyczna historia, ocierająca się o bluesa, folk i ambient, opowiedziana przez trójosobowy duet: kreteńskiego lutnistę Giorgiosa Xylourisa, perkusistę Dirty Three Jima White’a i gitarzystę Fugazi Guya Picciotto.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.