MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Wombo

Fairy Rust & Selected Demos

Fire Talk

1. Snakey
2. Sour Sun
3. Backflip
4. Regular Demon
5. Below the House
6. She Go
7. It Melted
8. RVW
9. Queens of Keesh
10. Fairy Rust
11. Headstand
12. Seven of Cups
13. One of These
14. 1 of These
15. Sneakers (Snakey)
16. Emo Song (Sour Sun)
17. Her Go
18. Minor Something (RVW)
19. Queens of Keesh Age
20. Demo - Queens of Kiesh
21. Jazz Wombo
22. 7 Deep Cups

Hipnotyczny i melancholijny post-punk z posmakiem psychodelii. Soczyste figury budowane przez bas i perkusję stanowią bazę dla wycofanego głosu wokalistki i brzęczącej, momentami jeżdżącej bokami gitary. Bezpretensjonalna i melodyjna płyta.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.