MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Wolf Eyes

Dreams in Splattered Lines

26/05/2023

Disciples

1. Car Wash Two w/ Short Hands
2. Radio Box (excerpt)
3. Plus Warning
4. Engaged Withdrawal
5. Exploding Time
6. My Whole Life
7. The Museums We Carry
8. Pointerstare
9. Comforts of The Mind
10. In Society
11. Find You (Vocal)
12. Days Decay
13. Dreams in Shattered Time

Surrealistyczne kolaże dźwiękowe, groteskowe rytmy i melodie wyciśnięte z zagadkowych urządzeń, pokręcone melorecytacje i fragmenty taśm posklejane przez terrorystów noise'u w odrealniony soundtrack do halucynacji na granicy rzeczywistości.

Podoba Ci się album

Dreams in Splattered Lines?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.