MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Uzhur

Uzhur

Nahal Recordings

1. IC
2. FALS
3. XULON
4. GENUS (featuring Mondkopf)
5. GAMMA
6. LOGOS

Postapokaliptyczny soundtrack do wyciecki krajoznawczej po zapomnianym mieście. Głos mają maszyny. Przy akompaniamencie zgrzytów, sprzężeń i industrialnych odgłosów budują opowieść o tajemnicy i zagrożeniu. Miasto Użur leży w Kraju Krasnojarskim.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.