MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Unikatowy album z tekstami Petera Murphy’ego

"the line between the devil’s teeth and that which cannot be repeat". 288 stron z tekstami i grafikami Petera Murphy'ego w kolekcjonerskiej oprawie z autografem autora. I tylko 600 egzemplarzy!

Ten wyjątkowy album ukaże się już 31 lipca nakładem The Flood Gallery. Zostanie wydany w dwu wersjach – zwykłej i kolekcjonerskiej. Ta ostatnia będzie numerowana i podpisana przez Petera Murphy’ego i zapakowana w tekturowe etui ze złotą folią. Zawiera także grafikę jego autorstwa na wydruku giclée. Nakład wersji deluxe to tylko 600 egzemplarzy.

Album zawiera wszystkie teksty Petera Murphy’ego, począwszy od “The Bela Session” Bauhausu, zarejestrowanej w 1979 roku, po solowy album „Lion” z 2014 roku. Poprzedzony jest wstępem autora i ilustrowany fragmentami dziennika, niepublikowanymi wcześniej ilustracjami jego autorstwa oraz zdjęciami Fina Costello, Paula Coxa, E Gabriela Edvy’ego, Kevina Haskinsa, Roba Sheridana i Justina Thomasa.

To wyjątkowe wydawnictwo można kupić tylko tutaj:

To też cię może zaciekawić

Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.