MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Unikatowy album z tekstami Petera Murphy’ego

"the line between the devil’s teeth and that which cannot be repeat". 288 stron z tekstami i grafikami Petera Murphy'ego w kolekcjonerskiej oprawie z autografem autora. I tylko 600 egzemplarzy!

Ten wyjątkowy album ukaże się już 31 lipca nakładem The Flood Gallery. Zostanie wydany w dwu wersjach – zwykłej i kolekcjonerskiej. Ta ostatnia będzie numerowana i podpisana przez Petera Murphy’ego i zapakowana w tekturowe etui ze złotą folią. Zawiera także grafikę jego autorstwa na wydruku giclée. Nakład wersji deluxe to tylko 600 egzemplarzy.

Album zawiera wszystkie teksty Petera Murphy’ego, począwszy od “The Bela Session” Bauhausu, zarejestrowanej w 1979 roku, po solowy album „Lion” z 2014 roku. Poprzedzony jest wstępem autora i ilustrowany fragmentami dziennika, niepublikowanymi wcześniej ilustracjami jego autorstwa oraz zdjęciami Fina Costello, Paula Coxa, E Gabriela Edvy’ego, Kevina Haskinsa, Roba Sheridana i Justina Thomasa.

To wyjątkowe wydawnictwo można kupić tylko tutaj:

To też cię może zaciekawić

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.