MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

DZ Deathrays

Tuff Luck

DZ Worldwide

1. Tuff Luck
2. King B
3. Paranoid

Australijscy wskrzesiciele garażowego łomotu DZ Deathrays zapowiadają trzecim singlem swój nowy album, R.I.F.F ("Remember, It's For Fun"),

“R.I.F.F.” ukaże się 2 czerwca, nakładem własnej wytwórni zespołu DZ Worldwide. Zespół wydał już dwa świetne single, “Paranoid” i “King B”, a teraz prezentuje trzeci, pod tytułem “Tuff Luck”. To klasyczny, rock’and’rollowy hałas żerujący na chwytliwej, popowej melodii. Wcześniejszy kawałek “Paranoid” nie zostanie najsłynniejszym rockowym hitem o tym tytule, ale Black Sabbath mogą poczuć oddech na plecach…

Podoba Ci się album

Tuff Luck?

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.