MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

tN collective & Roberto Delira

improKwasy

tN.records

1. bezkresność
2. improKalejdoskopy (part 1)
3. uniwersal
4. szepty szeptucha (budujemy świat)
5. improZakwas (radio edit)
6. Le Voyage dans la Lune (1902)
7. improZakwas (dźwięków magma)

Komando improwizatorów tN.collective prezentuje efekt kolejnej kolaboracji. Tym razem to grający m.in. na lirze korbowej Roberto Delira. Tytuł płyty idealnie oddaje jej zawartość. Ekstatyczna radość grania i odurzająca przyjemność słuchania.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.