MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

The Sadies

Colder Streams

22/07/2022

Yep Roc

1.Stop And Start
2.Message To Belial
3.More Alone
4.So Far For So Few
5.All The Good
6.No One's Listening
7.You Should Be Worried
8.Better Yet
9.Cut Up High And Dry
10.Ginger Moon
11.End Credits

Jedna z najlepszych przegapionych płyt ostatnich lat. Rewelacyjny album Kanadyjczyków, ostatni na którym zagrał Dallas Good. Krążek ukazał się już po śmierci gitarzysty.

Szczypiące duszę melodie, cudownie harmonizujące wokale i porywające refreny. Czy wypada oczekiwać więcej? A dostajemy dużo więcej, np. kapitalne brzmienie, trochę gotyckie, trochę garażowe z wyczuwalną domieszką country i brawurowymi partiami gitar Dallasa Gooda. Gdyby The Byrds nagrali płytę z Big Star być może właśnie tak by zabrzmiała.

Podoba Ci się album

Colder Streams?

A te płyty znasz?

Premiera: 23/02/2024
Trzeci album belgijskich "książąt mroku" nagrany w cztery tygodnie, podczas ostrej zimy na przełomie 2022/2023 roku. Nie tak ponury jak poprzednie płyty, ale wciąż pełen surowej energii i emocji.
Premiera: 23/02/2024
4 lata po kapitalnym albumie "Kitchen Sink", Nadine Shah powraca z płytą "Filthy Underneath". Nie po raz pierwszy okazuje się, że wychodzenie z mrocznych życiowych zaułków może zaowocować dziełem wybitnym.
Premiera: 23/02/2024
Piosenki na nowej płycie Real Estate błyszczą i promieniują ciepłem, łącząc nieskrępowany zachwyt wczesnych dokonań grupy z perspektywą wypracowanej dojrzałości.
Premiera: 23/02/2024
W czasie gdy ich klasyczne kawałki sprzed 17 lat trendują na Tik Toku, MGMT przychodzą z nowym albumem."Loss Of Life" budzi wiele szlachetnych skojarzeń i przynosi co najmniej kilka świetnych piosenek.