MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

The Necks

Travel

Northern Spy Records

1. Signal
2. Forming
3. Imprinting
4. Bloodstream

Minimalistyczne, powolne, szamańskie rytuały na bas, perkusję i fortepian lub organy. Dwudziestokilkuminutowe, hipnotyczne improwizacje bez solówek, balansujące na pograniczu jazzu i psychodelii, z przebłyskami gospel, bluesa i soulu. Absolutna potęga!

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.