MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

The National

Your Mind Is Not Your Friend

4AD

1.Your Mind Is Not Your Friend (feat. Phoebe Bridgers)

Taylor Swift, Phoebe Bridgers, Sufjan Stevens gośćmi na najnowszej płycie zespołu The National.

The National opublikował czwarty fragment z nadchodzącego albumu “First Two Pages of Frankenstein”. Piosenka “Your Mind Is Not Your Friend” została nagrana z gościnnym udziałem Phoebe Bridgers. Nowa płyta The National ukaże się 28.04.

Krążek, oparty na sugestywnych melodiach i fascynującej lirycznej narracji sygnalizuje nowy rozdział w dyskografii zespołu. Album zawierający 11 utworów, został wyprodukowany przez The National w Long Pond Studios w północnej części stanu Nowy Jork i zawiera gościnne występy Taylor Swift, Phoebe Bridgers i Sufjana Stevensa.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.