MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

The National

Your Mind Is Not Your Friend

17/04/2023

4AD

1.Your Mind Is Not Your Friend (feat. Phoebe Bridgers)

Taylor Swift, Phoebe Bridgers, Sufjan Stevens gośćmi na najnowszej płycie zespołu The National.

The National opublikował czwarty fragment z nadchodzącego albumu “First Two Pages of Frankenstein”. Piosenka “Your Mind Is Not Your Friend” została nagrana z gościnnym udziałem Phoebe Bridgers. Nowa płyta The National ukaże się 28.04.

Krążek, oparty na sugestywnych melodiach i fascynującej lirycznej narracji sygnalizuje nowy rozdział w dyskografii zespołu. Album zawierający 11 utworów, został wyprodukowany przez The National w Long Pond Studios w północnej części stanu Nowy Jork i zawiera gościnne występy Taylor Swift, Phoebe Bridgers i Sufjana Stevensa.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.