MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

The Murlocs

Calm Ya Farm

19/05/2023

ATO Records

1. Initiative
2. Common Sense Civilian
3. Russian Roulette
4. Superstitious Insights
5. Centennial Perspective
6. Queen Pinky
7. Undone and Unashamed
8. Captain Cotton Mouth
9. Catfish
10. Smithereens
11. Forbidden Toad
12. Aletophyte

Niezwykle soczysta i melodyjna psychodelia po mistrzowsku łącząca wpływy bluesa, rocka, soulu i country. Nic dziwnego, skoro 2/5 składu to panowie z King Gizzard & the Lizard Wizard.

Podoba Ci się album

Calm Ya Farm?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.