MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

The Lemon Twigs

Every Day Is The Worst Day Of My Life

Captured Tracks

1.Every Day Is The Worst Day Of My Life

Mistrzowie retro klimatów powracają z czwartym albumem. Spodziewajcie się pięknych melodii, głębokich emocji i muzycznej elokwencji.

Bracia D’Addario zmienili wytwórnię 4AD na Captured Tracks i przygotowali czwarty pełnowymiarowy album, który ukaże się 5-go maja. Kilka dni temu opublikowali teledysk do najnowszego singla, “Every Day Is The Worst Day Of My Life”. To już czwarta piosenka z nowej płyty.

Pierwsze piosenki na płytę powstawały i były rejestrowane w 2020 i 2021 roku w sali prób na Manhattanie. Jak wspominają bracia: “Było to jedno z najgłośniejszych miejsc w jakich kiedykolwiek byliśmy. Partie gitar akustycznych nagrywaliśmy pomiędzy próbami metalowych zespołów, grających za ścianą. Sprawy nie ułatwiały też syreny wozów strażackich, jadących 8 Aleją”. Kolejne sesje organizowano już w innych miejscach, m.in w Hyde Street Studios w San Francisco.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.