MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

The Lemon Twigs

Every Day Is The Worst Day Of My Life

Captured Tracks

1.Every Day Is The Worst Day Of My Life

Mistrzowie retro klimatów powracają z czwartym albumem. Spodziewajcie się pięknych melodii, głębokich emocji i muzycznej elokwencji.

Bracia D’Addario zmienili wytwórnię 4AD na Captured Tracks i przygotowali czwarty pełnowymiarowy album, który ukaże się 5-go maja. Kilka dni temu opublikowali teledysk do najnowszego singla, “Every Day Is The Worst Day Of My Life”. To już czwarta piosenka z nowej płyty.

Pierwsze piosenki na płytę powstawały i były rejestrowane w 2020 i 2021 roku w sali prób na Manhattanie. Jak wspominają bracia: “Było to jedno z najgłośniejszych miejsc w jakich kiedykolwiek byliśmy. Partie gitar akustycznych nagrywaliśmy pomiędzy próbami metalowych zespołów, grających za ścianą. Sprawy nie ułatwiały też syreny wozów strażackich, jadących 8 Aleją”. Kolejne sesje organizowano już w innych miejscach, m.in w Hyde Street Studios w San Francisco.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.