MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

The Exploited i Moskwa na Wunderwave w Łodzi

The Exploited - najbardziej znany zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka po raz ostatni wystąpi w Łodzi podczas 99 edycji Wunderwave. Towarzyszyć mu będzie Moskwa.

Zespół od samego początku dowodzony jest przez demonicznego wokalistę Wattiego Buchana. Ich koncertowy album “On Stage” był pierwszą zagraniczną płytą z punk rockową muzyką, która została wydana oficjalnie w Polsce. Debiutancki album The Exploited “Punks Not Dead” okazał się numerem jeden na angielskiej liście niezależnych w 1981 roku.

Pomimo licznych zmian składu zespół istnieje nieprzerwanie od ponad 40 lat, a wokalista Wattie z czerwonym irokezem stał się żywą ikoną punk rocka.
Info o zespole: https://www.facebook.com/TheExploited http://www.the-exploited.net

Łódzka Moskwa świętuje w tym roku swoje 40 lecie. Będzie to wyjątkowy koncert podczas, którego grupa dowodzona przez Pawła Gumolę zaprezentuje materiał z kultowego dema “Nigdy!”

A o tych koncertach wiesz?

Moka Efti Orchestra, zespół z kultowego serialu, "Babylon Berlin" wystąpi we wrześniu w Łodzi.
Z okazji 35. rocznicy wydania płyty Substance Joy Division, Peter Hook & The Light zagrają na żywo jej zawartość. W programie znajdą się także utwory z płyty Substance New Order.
Obchodzący w tym roku 25-lecie działalności zespół Sunn O))) we wrześniu wystąpi w Polsce. Towarzyszyć mu będzie Kali Malone, której twórczość charakteryzują powtarzające się harmonie syntezatorów i instrumentów akustycznych.
"We are a rock'n'roll band. And a pop band. And an industrial groove machine. We are intellectual love gods." Jeden z najbardziej bezkompromisowych zespołów w historii zawita jesienią do Łodzi na Festiwal Soundedit. Panie i Panowie, The Sisters Of Mercy.