MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

The Exploited i Moskwa na Wunderwave w Łodzi

The Exploited - najbardziej znany zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka po raz ostatni wystąpi w Łodzi podczas 99 edycji Wunderwave. Towarzyszyć mu będzie Moskwa.

Zespół od samego początku dowodzony jest przez demonicznego wokalistę Wattiego Buchana. Ich koncertowy album “On Stage” był pierwszą zagraniczną płytą z punk rockową muzyką, która została wydana oficjalnie w Polsce. Debiutancki album The Exploited “Punks Not Dead” okazał się numerem jeden na angielskiej liście niezależnych w 1981 roku.

Pomimo licznych zmian składu zespół istnieje nieprzerwanie od ponad 40 lat, a wokalista Wattie z czerwonym irokezem stał się żywą ikoną punk rocka.
Info o zespole: https://www.facebook.com/TheExploited http://www.the-exploited.net

Łódzka Moskwa świętuje w tym roku swoje 40 lecie. Będzie to wyjątkowy koncert podczas, którego grupa dowodzona przez Pawła Gumolę zaprezentuje materiał z kultowego dema “Nigdy!”

A o tych koncertach wiesz?

10 kwietnia, 2024
Kompozytor i gitarzysta łączący muzykę żydowską z bluesem, jazzem i folkiem. We wrześniu ubiegłego roku wydał płytę Talán, a na początku stycznia ukazał się album jego nowego projektu, Hizbut Jámm.
19 kwietnia, 2024
Jeden z najważniejszych australijskich zespołów wystąpi w jednej z najlepszych sal w Polsce. Ich szamański, hipnotyczny jazz wybrzmi doskonale w tym unikalnym wnętrzu. To z pewnością jedno z wydarzeń roku.
29 lutego, 2024
Swans ponownie zagrają w Polsce! Zespół wraca na kolejne dwa koncerty. Tym razem wystąpi we wrocławskich Zaklętych Rewirach (29.02) i gdańskim Starym Maneżu (1.03). Jako support wystąpi Maria W. Horn.
2 lipca, 2024
The Smashing Pumpkins w czerwcu ruszają na europejską część trasy The World Is a Vampire Tour, promującej album ATUM: A Rock Opera in Three Acts. W Polsce zagrają w Gliwicach.