MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

The Drin

Today My Friend You Drunk the Venom

Feel It Records

1. Today My Friend, You Drunk The
2. Venom
3. Five and Dime Conjurers
4. Eyes Only for Space
5. Peaceful, Easy, Feeling
6. Stonewallin’
7. Walk So Far
8. Go Your Way Alone
9. The Day (Azoic)
10. Mozart on the Wing

Współczesna psychodelia o różnych smakach. Bazową, krautrockową motorykę zespół doprawia według różnych przepisów: zimną falą, garażową zadziornością, postrockową nonszalancją, spacerockowym rozmachem a nawet wschodnimi nutami. Pełen wykop bez chwili nudy.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.