MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Sunroof

Electronic Music Improvisations, Vol. 2

Mute

1. January #2
2. July #2
3. November
4. July #3
5. October
6. September
7. July #1
8. January #1

Daniel Miller (założyciel Mute) i Gareth Jones (producent Einstürzende Neubauten) bawią się w tworzenie amorficznych struktur elektronicznych z pogranicza ambientu, industrialu i noise’u. Gęstsze, uporządkowane fragmenty nadają im smaku.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.