MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Suckling

Suckling

Australian Cattle God Records

1. Praise From An Undertaker
2. Phantom Of A Morbid Child
3. With A Little Bit Of Spit
4. Mean A Nine
5. Sisyphus
6. Unemployment Beach
7. The Harvester
8. Anatural Correction
9. Desert Flower
10. Duchess
11. Ninth Life

Teksaskie szaleństwo połączonych sił m.in. Scratch Acid, Jazzus Lizard, Gorch Fock, Lubricated Goat, Butthole Surfers. Noise, psychedelic, post, math, grunge. Płycie towarzyszy pokręcony clip z udziałem całego składu Scratch Acid.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.