MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

St. Paul & The Broken Bones

Angels In Science Fiction

21/04/2023

ATO

1. Chelsea
2. City Federal Building
3. Magnolia Trees
4. Sea Star
5. Heat Lightning
6. Angels in Science Fiction
7. Wolf in Rabbit Clothes
8. South Dakota
9. Oporto-Madrid Blvd
10. Lonely Love Song
11. Easter Bunny
12. Marigold

Nowy album zespołu St. John & The Broken Bones został zarejestrowany w Sam Phillips Recording Studio w Memphis, Tennessee.

„Angels in Science Fiction” powstał w ciągu kilku tygodni po tym, jak Paul Janeway dowiedział się, że jego żona jest w ciąży z ich córką, Marigold. Idąc za przykładem takich wielkich artystów jak Arystoteles, William James i John Steinbeck, Janeway napisał album w formie serii listów do swojej nienarodzonej wówczas córki.

“Czasami pojawia się pragnienie, aby twoje dorosłe dziecko poszło w twoje ślady, ale ostatecznie najważniejsze, aby po prostu znalazło szczęście i jakieś głębsze znaczenie”. mówi Paul Janeway.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.