MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Shit and Shine

2222 AND AIRPORT

19/04/2023

The State51 Conspiracy

1. SWISS
2. BUZZARD BACK TREE
3. REWOWER
4. UHOK
5. BBC BEACH
6. DIRT BIKE
7. TEN FOUR CHEESE WHOPPER
8. DR+R
9. 4 K4T
10. INFINITE SHITE
11. YOUR DADS A LOSER
12. VLANCH
13. GIRL

Hipnotyczne, minimalistyczne techno z pulsującym basem wbijającym w podłoże, doprawiane krautrockiem, ambientem, acid housem, spoken word, breakbeatem i funkiem. Po poszatkowanych i posklejanych rytmach pływają smaczki na granicy słyszalności.

Podoba Ci się album

2222 AND AIRPORT?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.