MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Sen Morimoto

If The Answer Isn't Love

City Slang

1. If The Answer Isn't Love

"Odpowiedzią jest miłość", śpiewał kiedyś John Lennon. A co, jeśli nie? Pyta Sen Morimoto.

Podopieczny wytwórni City Slang prezentuje nową piosenkę i mówi: “W obliczu zbliżającej się katastrofy klimatycznej, wojny i niekończących się chorób naturalne jest, aby zacząć zastanawiać się, co pozostanie i co mogło sprawić, że to wszystko było tego warte. Napisałem piosenkę o trwałej potędze miłości i walce o utrzymanie tego uczucia w kryzysie”.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.