MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

SBT (Sarabeth Tucek)

Joan of All

19/05/2023

Ocean Omen

1. Joan Says/Amber Shade
2. The Living Rool
3. Cathy Says
4. The Gift
5. The Box
6. Work
7. Make Up Your Mind
8. !3th St. #1
9. Swings
10. Happiness
11. Something/Anything
12. Sheep
13. The Tunnel
14. Unmade/The Dog
15. Creature Of The Night

Album z regału, na którym stoją historie opowiadane muzyką. Z bardzo wysokiej półki. SBT doskonale wie, jak użyć melodii i dawkować emocje, by zaczarować słuchacza. Ponad 70 minut świetnych piosenek.

Podoba Ci się album

Joan of All?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.