MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Robert Forster

The Candle and the Flame

Tapete Records

1. She’s A Fighter
2. Tender Years
3. It's Only Poison
4. The Roads
5. I Don’t Do Drugs I Do Time
6. Always
7. There’s A Reason To Live
8. Go Free
9. When I Was A Young Man

Niezwykle świeżo i pięknie brzmiąca płyta byłego wokalisty The Go-Betweens. Otwiera ją pełna mocy i wiary piosenka, w sześciu słowach mówiąca o walce żony autora z rakiem. Absolutna perła folk-popu.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.