MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Ride

Last Frontier

15/02/2024

Wichita Recordings

1. Last Frontier

Klasycy shoegaze'u prezentują kolejny singiel z nadchodzącego albumu "Interplay". Premiera 29.03. "Last Frontier" to melodyjny kawałek, przywołujący klimat nagrań Joy Division.

“To był najmłodszy z miotu pierwszej jam session w OX4 Studio i nie umieściłem go nawet na mojej krótkiej liście najlepszych utworów. To nasz producent Richie Kennedy dostrzegł potencjał tej piosenki. Potrzebne było całkowite odświeżenie podkładu i aranżacji, a my wróciliśmy do podstaw, bardziej w kierunku mocnego brzmienia Joy Division” – mówi gitarzysta i wokalista Andy Bell.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.