MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Real Estate

Daniel

23/02/2024

Domino

1.Somebody New
2.Haunted World
3.Water Underground
4.Flowers
5.Interior
6.Freeze Brain
7.Say No More
8.Airdrop
9.Victoria
10.Market Street
11.You Are Here

Piosenki na nowej płycie Real Estate błyszczą i promieniują ciepłem, łącząc nieskrępowany zachwyt wczesnych dokonań grupy z perspektywą wypracowanej dojrzałości.

Najnowsza płyta Real Estate zawiera 11 nowych piosenek nagranych z nagrodzonym GRAMMY producentem Danielem Tashianem podczas dziewięciodniowej sesji w RCA Studio A w Nashville.

Kilka dni po rozpoczęciu nagrywania omawiali tytuły albumów, gdy ktoś zasugerował „Daniel” po prostu dlatego, że nadanie płycie ludzkiego imienia wydawało się dobrym pomysłem. Czy chodziło o Daniela Tashiana? Może. Czy był to znak, że zespół istnieje już wystarczająco długo, aby poważnie traktować swoją muzykę, nie traktując zbyt poważnie siebie ani swojego postrzegania? Jak najbardziej.

Podoba Ci się album

Daniel?

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".