MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Rat Heart Ensemble

Northern Luv Songs 4 Wen Ur Life's A Mess

Shotta Tapes

1. Liar's Eyes
2. All Fall Down
3. I Bet You Wished, Lad
4. Already Been In Green
5. This, Then We're Thru
6. R U Well?
7. 'Help' Spelled Backwards
8. I'll Be All Day
9. Note From A Tea Leaf
10. Ratty's Blues pt. 1 - 3
11. The Fade

Szczątkowe melodie z zanikającymi rytymami w chłodnej poświacie ambientowego noise’u. Spowolnione, industrialne pociągnięcia akcentowane zgrzytami i zniekształconymi smyczkami, zawieszone pod kopułą pogłosów. Depresyjna symfonia melancholii i opuszczenia.

Podoba Ci się album

Northern Luv Songs 4 Wen Ur Life's A Mess?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.