MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Ramisz

Siempre Avante

30/01/2024

33 Records

1. Siempre Avante

Debiutancki album Ramisza nadchodzi coraz większymi krokami. Artysta zapowiada wydawnictwo kolejnym singlem "Siempre Avante". Cała naprzód!

Maciej Ramisz, znany również jako Ramisz to multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i producent, który na co dzień związany jest z zespołem Happysad. Ramisz to również samodzielny twórca, eksplorujący różnorodne obszary muzyki. Nadchodzący debiutancki album artysty to kolejny etap jego muzycznej podróży, która cechuje się niezwykłą wrażliwością i bezpretensjonalną szczerością.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.