MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Ramisz

Siempre Avante

30/01/2024

33 Records

1. Siempre Avante

Debiutancki album Ramisza nadchodzi coraz większymi krokami. Artysta zapowiada wydawnictwo kolejnym singlem "Siempre Avante". Cała naprzód!

Maciej Ramisz, znany również jako Ramisz to multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i producent, który na co dzień związany jest z zespołem Happysad. Ramisz to również samodzielny twórca, eksplorujący różnorodne obszary muzyki. Nadchodzący debiutancki album artysty to kolejny etap jego muzycznej podróży, która cechuje się niezwykłą wrażliwością i bezpretensjonalną szczerością.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/02/2024
21 letnia mieszkanka Brooklynu spędziła miesiące pracując nad zupełnie nowym podejściem do konstruowania linii wokalnych. Efekt jest intrygujący, a płyta ukaże się w maju.
Premiera: 24/02/2024
Muzyk zespołu The Coral zapowiada solowy album. "Lotus & The Butterfly" - "folkowo psychodeliczny soundtrack do zapomnianego filmu drogi" ukaże się 29.03. Tymczasem mamy próbkę czyli singiel "Sweet Love".
Premiera: 23/02/2024
Adrianne Lenker, znana z zespołu Big Thief, udostępniła nowy singiel "Fool" pochodzący z jej nadchodzącego solowego albumu "Bright Future", który ukaże się 22.03.
Premiera: 23/02/2024
Morgan Harper-Jones prezentuje nowy singiel "2D", który pochodzi z jej debiutanckiego albumu „Up To The Glass”. Płyta ukaże się 22 marca.