MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Połoz

This Is Over Now

22/08/2023

Mik Musik

1. This Is Over Now

Nie wierzy w talent i w istnienie czasu, dlatego postanowił zakończyć historię muzyki poprzez wydanie EPki EVERYBODYSHELL.

Połoz aka Tsar Połoz. Producent, DJ i muzyk łódzkiej grupy Psychocukier serwuje pierwszą, złowieszczą zapowiedź zbiorowej agonii. Czterech jeźdźców apokalipsy to gitara basowa, niewielki keyboard Casio Sa-11 i dwie zaprzęgnięte do misji destrukcji znanego nam uniwersum maszyny – analog rytm i octatrack.

To już naprawdę jest koniec. To jest pożoga, zgliszcza i “We are closed”. To jest pokładający się na barze rekin, łapczywie wysysający podpaski znalezione w zamykanym klubie. O 5 nad ranem.

Powstał też ostatni w historii muzyki klip. Zamyka ją godnie. Za jego powstanie odpowiadają Paulina Połoz (makijaż, face-painting i zdjęcia) oraz Wojciech Kucharczyk (mastering, montaż, design i realizacja).

Podoba Ci się album

This Is Over Now?

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.