MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Połoz

This Is Over Now

22/08/2023

Mik Musik

1. This Is Over Now

Nie wierzy w talent i w istnienie czasu, dlatego postanowił zakończyć historię muzyki poprzez wydanie EPki EVERYBODYSHELL.

Połoz aka Tsar Połoz. Producent, DJ i muzyk łódzkiej grupy Psychocukier serwuje pierwszą, złowieszczą zapowiedź zbiorowej agonii. Czterech jeźdźców apokalipsy to gitara basowa, niewielki keyboard Casio Sa-11 i dwie zaprzęgnięte do misji destrukcji znanego nam uniwersum maszyny – analog rytm i octatrack.

To już naprawdę jest koniec. To jest pożoga, zgliszcza i “We are closed”. To jest pokładający się na barze rekin, łapczywie wysysający podpaski znalezione w zamykanym klubie. O 5 nad ranem.

Powstał też ostatni w historii muzyki klip. Zamyka ją godnie. Za jego powstanie odpowiadają Paulina Połoz (makijaż, face-painting i zdjęcia) oraz Wojciech Kucharczyk (mastering, montaż, design i realizacja).

Podoba Ci się album

This Is Over Now?

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.