MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Poison Ruïn

H​ä​rvest

14/04/2023

Relapse Records

1. Pinnacle of Ecstasy
2. Tome of Illusion
3. Torture Chamber
4. Härvest
5. Frozen Blood
6. Resurrection I
7. Resurrection II
8. Augur Die
9. Blighted Quarter
10. Bastards Dance
11. Slowly Through the Dark

Wikingowie punka. Surowy, archaiczny low-fidelity hardcore w średniowiecznej stylistyce. Buntownicze teksty o przemocy, zniewoleniu i nierównościach społecznych podane w ironicznym miksie gotyckich klawiszy i wściekłego warczenia gitary. Ożywczy energetyk.

Podoba Ci się album

H​ä​rvest?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.