MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

PJ Harvey

A Child's Question, August

Partisan Records

1. A Child's Question, August

PJ Harvey prezentuje nowy singiel "A Child's Question, August" wraz z zapowiedzią swojego dziesiątego studyjnego albumu „I Inside the Old Year Dying”.

W trakcie swojej kariery Harvey zawsze dbała o to, aby każdy etap jej rozwoju prowadził ją w nowe miejsce, ale jej najnowsza muzyka jest śmiała i oryginalna nawet jak na jej własne standardy. Pełna poczucia cyklicznego powrotu do nowych początków. Nowe piosenki, jak mówi artystka, oferują “przestrzeń do odpoczynku, ukojenie, pocieszenie, są balsamem dla duszy – co jest bardzo aktualne w czasach, w których się znajdujemy”.

Album został wyprodukowany przez długoletnich współpracowników Flood’a i Johna Parisha. Premierze piosenki towarzyszy teledysk, którego reżyserem jest Steve Gullick. Nowa płyta – pierwsza od czasu nominowanego do Grammy 2016 „The Hope Six Demolition Project” – ukaże się 7 lipca pod szyldem Partisan Records.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.