MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

PJ Harvey

A Child's Question, August

Partisan Records

1. A Child's Question, August

PJ Harvey prezentuje nowy singiel "A Child's Question, August" wraz z zapowiedzią swojego dziesiątego studyjnego albumu „I Inside the Old Year Dying”.

W trakcie swojej kariery Harvey zawsze dbała o to, aby każdy etap jej rozwoju prowadził ją w nowe miejsce, ale jej najnowsza muzyka jest śmiała i oryginalna nawet jak na jej własne standardy. Pełna poczucia cyklicznego powrotu do nowych początków. Nowe piosenki, jak mówi artystka, oferują “przestrzeń do odpoczynku, ukojenie, pocieszenie, są balsamem dla duszy – co jest bardzo aktualne w czasach, w których się znajdujemy”.

Album został wyprodukowany przez długoletnich współpracowników Flood’a i Johna Parisha. Premierze piosenki towarzyszy teledysk, którego reżyserem jest Steve Gullick. Nowa płyta – pierwsza od czasu nominowanego do Grammy 2016 „The Hope Six Demolition Project” – ukaże się 7 lipca pod szyldem Partisan Records.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.