MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Phoebe Bridgers

Waiting Room

29/05/2023

Phoebe Brodgers

1. Waiting Room

Phoebe Bridgers wspiera organizację non-profit, zajmującą się edukacją muzyczną w USA. Wpływy z pobrań jej piosenki zasilą konto programu Music Will.

Music Will to największy program muzyczny non-profit w Stanach Zjednoczonych, zapewniający szkolenia dla nauczycieli, instrumenty muzyczne i zasoby do edukacji muzycznej szkołom w całym kraju. Pomoc “Music Will” przez ostatnie 20 lat dotarła do 1,2 mln uczniów.

Podoba Ci się album

Waiting Room?

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.