MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Petite Noir

MotherFather

Roya

1. 777
2. Blurry (feat. Sampa The Great)
3. Numbers
4. Concrete Jungle
5. Skit
6. Finding Paradise
7. Simple Things (feat. Theo Croker)
8. Best One
9. Love Is War
10. Play

Solidna mieszanka afrobeatowych rytmów, intrygujących brzmień, nośnych refrenów plus niebanalny przekaz. Petite Noir powrócił po 8 latach od debiutu.

“MotherFather” to długo oczekiwany drugi album kongijsko-angolskiego muzyka Petite’a Noira (Yannick Diekeno Ilunga) wydany nakładem firmy Roya. Jest jego pierwszym krążkiem od czasu uznanego “La Vie Est Belle/Life Is Beautiful”, dzięki któremu Petite Noir stał się czołowym architektem gatunku Noirwave. Muzycznego i kulturowego ruchu, który czerpie kreatywną energię z estetyki punkowej i fragmentarycznej tożsamości współczesnej afrykańskiej diaspory.

Podoba Ci się album

MotherFather?

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".