MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Peter J. Birch

Fantazmat

PIAS

1. Fantazmat

Peter J. Birch prezentuje tytułową piosenkę z nowej płyty i teledysk.

Drugi singiel Petera J. Bircha pt. “Fantazmat” to również tytuł nadchodzącej, piątej płyty artysty. Album ukaże się 16 czerwca 2023 r. Piotr Jan Brzeziński jeszcze nigdy tak wyraźnie nie flirtował z popem. Ciekawostką jest to, że utwór powstał już w trakcie sesji nagraniowej, po tym jak muzycy zaproszeni do udziału w projekcie – Marcin Zimmer (basista i współproducent płyty), Michał Gołąbek (gitarzysta i współproducent płyty) oraz Jakub Martuzalski (perkusista) zgodnie uznali, że „brakuje jeszcze klasycznego singla”. Peter potraktował to jako wyzwanie i zaproponował jeden z wielu pomysłów ze swojej biblioteki dźwięków, który Panowie wspólnie ubrali w letnią, radiową piosenkę.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.