MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Nation Of Language

Weak In Your Light

PIAS

1. Weak In Your Light

Nowa płyta tria z Brooklynu ukaże się 15 września, w sierpniu zespół przyjedzie do Polski.

Po występach na Primavera Sound, Pitchfork Festival, Outside Lands i dziesiątkach innych, jak dotąd największych koncertów, trzeci album brooklyńskiego zespołu ma przywoływać wędrówki i cudowne spacery po ulicach, obcych i całkiem znajomych, miast.

Zarejestrowany w studiu w East Williamsburg przez producenta Nicka Millhisera (Holy Ghost!, LCD Soundsystem), „Strange Disciple” został ukończony podczas okresu, który zespół spędzał w domu, pomiędzy seriami ubiegłorocznych koncertów. W przeciwieństwie do poprzednich dwóch albumów, tym razem członkowie zespołu Ian Devaney, Aidan Noell i Alex MacKay byli w stanie rozważyć kreatywne wybory, które byłyby najbardziej atrakcyjne podczas występów na scenie, rozszerzając swoje nowofalowe, post-punkowe i napędzane syntezatorami brzmienie. Dostajemy “żywą” perkusję i więcej gitary niż kiedykolwiek wcześniej. Po raz pierwszy w historii, Nation of Language zrealizowali całkowicie analogowy proces nagrywania, pozwalając sobie na zaakceptowanie swoich niedoskonałości.
Zespół, 5 sierpnia, zagra koncert w Katowicach w ramach OFF Festival’u. Płyta “Starnge Disciple” ukaże się 15 września nakładem PIAS.

A te kawałki znasz?

Czy ktoś jeszcz pamięta "Electric Feel" albo "Kids"? MGMT czyli twórcy kultowych singli powracają z premierowym utworem i zapowiadają nowy album, który ukaże się w lutym 2024.
Ostatnia piosenka Beatlesów wreszcie ukończona! Z pomocą sztucznej inteligencji domknięto historię, która rozpoczęła się w 1977 roku, gdy Lennon zarejestrował domowe demo z utworem.
Irlandzka wokalistka, Holly Macve w towarzystwie Lany Del Rey, prezentuje jesieniarski przebój roku.
Vera Sola i jej muzyczny spaghetti western czyli singiel zapowiadający płytę "Peacemaker". Album ukaże się w lutym 2024 roku.