MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Nadine Shah

Filthy Underneath

23/02/2024

EMI North

1. Even Light
2. Topless Mother
3. Food for Fuel
4. You Drive, I Shoot
5. Keeping Score
6. Sad Lad Anonymous
7. Greatest Dancer
8. See My Girl
9. Twenty Things
10. Hyperrealism
11. French Exit

4 lata po kapitalnym albumie "Kitchen Sink", Nadine Shah powraca z płytą "Filthy Underneath". Nie po raz pierwszy okazuje się, że wychodzenie z mrocznych życiowych zaułków może zaowocować dziełem wybitnym.

“Filthy Underneath” to wysokiej klasy songwriting i błyskotliwa produkcja, za którą odpowiada Ben Hillier, biegle władający paletą barw, którą znamy z jego sztandarowych dokonań na przestrzeni ostatnich 30 lat. Hillier tworzy doskonałą brzmieniowo oprawę dla brawurowych i niezwykle różnorodnych partii wokalnych Nadine. Fantastyczny, emocjonalny i poruszający album, który powróci pod koniec roku w wielu podsumowaniach i rankingach. MT

Podoba Ci się album

Filthy Underneath?

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".