MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Mystic 100's

On a Micro Diet

Mystic 100's

1. On a Micro Diet
2. Message from Lonnie
3. Drug Man
4. Windowpane
5. Two Souls Dance
6. Have You Ever Chased a Lightbeam?
7. On a Micro Diet 2
8. Food for the Boogieman
9. First Day of Peace (Short Version)

Nieprzewidywalny, halucynogenny blues, mocno zakorzeniony w undergroundowych eksperymentach lat siedemdziesiątych. Muzyka sprawiająca wrażenie improwizowanej, nieuporządkowanej, granej od niechcenia, tworzonej pod wpływem wizji i sama wizje wywołująca. Hipnotycznie wciąga.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.