MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Musta Huone

Valosaasteen sekaan

24/11/2023

Paa jotaki

1. Peremmälle sisään
2. Heijasteet
3. Aika valuu sormien läpi
4. Valosaasteen sekaan
5. Pysähdytään hetkeksi
6. Kuun palvojat
7. Aurinko, aurinko

Obłąkańcze, krautrockowe figury pokryte mroczną ścianą shoegaze'owych wizji. Psychodeliczne tekstury niczym odgłosy piekieł wygenerowane z analogowych taśm, zagęszczone zniekształconymi syntezatorami i doprawione saksofonem barytonowym. Zimny, dziki, przygnębiający trans.

Podoba Ci się album

Valosaasteen sekaan?

A te płyty znasz?

Premiera: 23/02/2024
Trzeci album belgijskich "książąt mroku" nagrany w cztery tygodnie, podczas ostrej zimy na przełomie 2022/2023 roku. Nie tak ponury jak poprzednie płyty, ale wciąż pełen surowej energii i emocji.
Premiera: 23/02/2024
4 lata po kapitalnym albumie "Kitchen Sink", Nadine Shah powraca z płytą "Filthy Underneath". Nie po raz pierwszy okazuje się, że wychodzenie z mrocznych życiowych zaułków może zaowocować dziełem wybitnym.
Premiera: 23/02/2024
Piosenki na nowej płycie Real Estate błyszczą i promieniują ciepłem, łącząc nieskrępowany zachwyt wczesnych dokonań grupy z perspektywą wypracowanej dojrzałości.
Premiera: 23/02/2024
W czasie gdy ich klasyczne kawałki sprzed 17 lat trendują na Tik Toku, MGMT przychodzą z nowym albumem."Loss Of Life" budzi wiele szlachetnych skojarzeń i przynosi co najmniej kilka świetnych piosenek.