MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Mona Mur

Tied

28/04/2023

Freibank Music Publishing

1. Tied
2. Tied (Mekon vs Hit By A Rock Mix)
3. Tied (KPT Rid of You Mix)
4. Tied (Mekon vs Hit By A Rock Extended Mix)

16 i pół minuty mrocznej i perwersyjnej muzyki tanecznej w czterech odsłonach. Podstępnie skradające się, drapieżne dźwięki niepostrzeżenie przejmują kontrolę nad ciałem ofiary, by oddać je w ofierze nieubłaganemu rytmowi.

Podoba Ci się album

Tied?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.