MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

Marshmallow

Marshmallow

Lo-Max Records

1. Anytime Soon
2. Come Sunday
3. Scooter Girl
4. Snow
5. Do The Decent Thing
6. Interlude
7. Let Me Love You (Like There's No Tomorrow)
8. Over And Done
9. The Ballad Of Wendi Deng
10.Born Again
11.Later On

Marshmallow czyli zagubiony barwny fragment mozaiki, na którą składają się płyty takich artystów jak Crowded House, The Go-Betweens czy Bic Runga.

Nowozelandczyk Alan Gregg, grał kiedyś na gitarze basowej w zespole Mutton Birds. Bez większego powodzenia, jeśli nie liczyć występu na premierze “Władcy pierścieni”. W 2003 roku, pod szyldem Marshmallow, wydał album wypełniony po brzegi melodyjnymi, bezpretensjonalnymi piosenkami. I tym razem sukces nie nadszedł. Bo jak mówił Sixto Rodriguez w filmie “Sugar Man”, showbusiness nie daje żadnych gwarancji.

Przy okazji, jeszcze raz okazało się, że nie wszystko można znaleźć na Spotify. Jednak z całą pewnością warto poszukać i posłuchać. Gwarantuję, że piosenki jak “Anytime Soon”, “Scooter Girl” czy “Over & Done (z udziałem Bic Rungi), pozostaną z wami na długo.

Tu możesz posłuchać.

Podoba Ci się album

Marshmallow?

A te płyty znasz?

Premiera: 05/04/2024
Pierwszy od niemal 5 lat nowy album najlepszych uczniów Paula Simona przynosi finezyjną mieszankę rockowej energii, delikatnych melodii i pomysłowych aranżacji z użyciem smyczków i instrumentów dętych.
Premiera: 22/03/2024
Ponad 20 lat od kapitalnego debiutu "A Sleep In The Back", Guy Garvey z ekipą wciąż w olimpijskiej formie. Na płycie znajdziecie wszystko za co kochacie Elbow, jeśli nie kochacie, ta płyta tego pewnie nie zmieni.
Premiera: 22/03/2024
Adrianne Lenker, jedna z najwybitniejszych autorek piosenek swojego pokolenia, prezentuje solowy projekt.
Premiera: 19/01/2024
YĪN YĪN, świetny holenderski kwartet z Maastricht, powrócił z sonicznie rozbudowanym trzecim albumem "Mount Matsu".