MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Marshmallow

Marshmallow

Lo-Max Records

1. Anytime Soon
2. Come Sunday
3. Scooter Girl
4. Snow
5. Do The Decent Thing
6. Interlude
7. Let Me Love You (Like There's No Tomorrow)
8. Over And Done
9. The Ballad Of Wendi Deng
10.Born Again
11.Later On

Marshmallow czyli zagubiony barwny fragment mozaiki, na którą składają się płyty takich artystów jak Crowded House, The Go-Betweens czy Bic Runga.

Nowozelandczyk Alan Gregg, grał kiedyś na gitarze basowej w zespole Mutton Birds. Bez większego powodzenia, jeśli nie liczyć występu na premierze “Władcy pierścieni”. W 2003 roku, pod szyldem Marshmallow, wydał album wypełniony po brzegi melodyjnymi, bezpretensjonalnymi piosenkami. I tym razem sukces nie nadszedł. Bo jak mówił Sixto Rodriguez w filmie “Sugar Man”, showbusiness nie daje żadnych gwarancji.

Przy okazji, jeszcze raz okazało się, że nie wszystko można znaleźć na Spotify. Jednak z całą pewnością warto poszukać i posłuchać. Gwarantuję, że piosenki jak “Anytime Soon”, “Scooter Girl” czy “Over & Done (z udziałem Bic Rungi), pozostaną z wami na długo.

Tu możesz posłuchać.

Podoba Ci się album

Marshmallow?

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.