MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!
Szukaj
Close this search box.

M.Ward

Supernatural Thing

ANTI

1.Supernatural Thing

Dwa covery i osiem premierowych piosenek znajdzie się na nowej płycie M.Warda. Pojawią się też znakomici goście.

Zasłużony indie-folkowy songwriter przygotował nową płytę. Album “Supernatural Thing” ukaże się 23.06 i zawierać będzie osiem autorskich piosenek i dwa covery, z repertuaru Davida Bowiego i Daniela Johnstona. W sesji wzięło udział wielu zaproszonych artystów, wśród nich m.in. duet First Aid Kit, Neko Case i Jim James z zespołu My Morning Jacket. Jeszcze przed premierą krążka, M.Ward zagra kilka koncertów w Europie, m.in. 21.05. w Berlinie.

A te kawałki znasz?

Premiera: 27/03/2024
Oto drugi singiel zapowiadający płytę Eels. Utwór "Goldy" został napisany we współpracy z amerykańskim aktorem i frontmanem All American Rejects Tysonem Ritterem,
Premiera: 19/03/2024
19 minut i 20 sekund - piosenką tej długości legenda indie rocka z Portland w Oregonie promuje swój nowy album. Symfonia folku, post i prog rocka i nie tylko. Album w czerwcu.
Premiera: 21/03/2024
Nowy singiel duetu narodził się jako prosta pętla modularnego syntezatora, która szybko zmieniła się w pełnoprawną kompozycję. OD wchodzą na nowe muzyczne terytoria. Efekt jest znakomity.
Premiera: 18/03/2024
Liderka The Big Thief tuż przed premierą solowej płyty (22.03), prezentuje jeszcze jedno nagranie. Przyroda, wędrówka, wolność i mistrzowski songwriting.