MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Lucy Kruger & The Lost Boys

Heaving

Unique Records

1. Auditorium
2. Heaving
3. Howl
4. Stereoscope
5. Burning Building
6. Feedback Hounds
7. Front Row
8. Tender
9. Heaven Sent
10. Undress

W mrocznych klimatach art-popu i post-punku, gęstej sekcji, gitary i industrialnych odgłosów Lucy Krueger snuje historie o tęsknocie i desperacji głosem wędrującym od szeptu do dramatycznego krzyku. Poruszająca płyta.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.