MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Lonnie Holley

Oh Me Oh My

Jagkaguwar

1. Testing
2. I Am A Part Of The Wonder feat. Moor Mother
3. Oh Me, Oh My feat. Michael Stipe
4. Earth Will Be There
5. Mount Meigs
6. Better Get The Crop In Soon
7. Kindness Will Follow Your Tears feat. Bon Iver
8. None Of Us Have But A Little While feat. Sharon Van Etten
9. If We Get Lost They Will Find Us feat. Rokia Koné
10. I Can't Hush feat. Jeff Parker
11. Future Children

Przejmująca historia bólu, poniżenia i przetrwania opowiedziana przez 73-letniego artystę przy akompaniamencie assemblage’u free jazzu, awangardowego bluesa, ambientu, funku i popu. Gościnnie między innymi Michael Stipe i Sharon Van Etten.

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.