MEGATONY

Tyle dobrej muzyki, ile uniesiesz!

Leal Neale

Star Eaters Delight

Sub Pop

1. I Am The River
2. If I Had No Wings
3. Faster Than The Medicine
4. In Verona
5. Must Be Tears
6. No Holds Barred
7. Return To Me Now
8. Lead Me Blind

Urocze, ocierające się o kicz synthpopowe piosenki w stylistyce lo-fi, śpiewane anielskim głosem i wzbogacone o gitarowe riffy. Od szaleńczo radosnej afirmacji życia po monumentalny poemat o śmierci. Radość słuchania!

A te płyty znasz?

bar italia, jeden z najciekawszych londyńskich zespołów wydał właśnie drugi album w tym roku. "The Twits" został nagrany przez trio w ciągu ośmiu tygodni od lutego 2023 roku w prowizorycznym domowym studiu na Majorce i zmiksowany przez Martę Salogni.
Sufjan Stevens powraca z w pełni autorskim albumem. Drink z muzycznej elokwencji i naturalnej wrażliwości smakuje doskonale.
Fantastyczny zestaw piosenek, stylistycznie rozpiętych między westernową twórczością Ennio Morricone a klimatem starych albumów Scotta Walkera. Nie sposób w dwóch zdaniach opisać bogactwa tej płyty.
Makabryczna przejażdżka po mrocznych zaułkach dźwięku, wypełnionych toksycznymi odpadami elektronicznymi. 50 krótkich opowiadań o przemocy, zagrożeniu i walce. Transujące rytmy miejskich plemion splatające się z industrialnymi zgniataczami i szamańskimi zaklęciami.